Aktualności

O BEZPIECZEŃSTWIE PRACY I ZMIENIAJĄCYCH SIĘ PRZEPISACH PRAWA PRACY  - W TEORII I PRAKTYCE.
Już w piątek (11.10) w Jasionce Forum Bezpieczeństwa!

Rzeszowski Oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych wspólnie z Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Pracowników Służby BHP Oddział w Rzeszowie serdecznie zaprasza do udziału w PODKARPACKIM FORUM BEZPIECZEŃSTWA PRACY.

Już 11 października 2019 r. w Podkarpackim Parku Naukowo-Technologicznym AEROPOLIS w Jasionce k/Rzeszowa odbędzie się spotkanie dla pracodawców, służb BHP i kadrowych poświęcone bezpieczeństwu pracy, ubezpieczeniom społecznym i prawu pracy.

Uczestnicy będą mieli okazję uczestniczyć zarówno w prelekcjach merytorycznych, praktycznych pokazach oraz wysłuchać dobrych praktyk i wskazówek.

W programie Forum znajdą się m.in. zagadnienia dot. zmian w przepisach prawa pracy w 2019 r, prewencji rentowej ZUS, kampanii „Moda na bezpieczeństwo”, kontroli wykonywanych przez Inspekcję Transportu Drogowego, pracy z użyciem urządzeń transportu bliskiego, dobre praktyki w bezpieczeństwie pracy a także ćwiczenia praktyczne.

Ideą Podkarpackiego Forum Bezpieczeństwa Pracy jest zwrócenie uwagi na bezpieczeństwo nas wszystkich jako pracowników oraz podkreślenie roli  pracodawców w kształtowaniu bezpieczeństwa pracy.

Partnerem wydarzenia jest Centralny Instytut Ochrony Pracy, Państwowa Inspekcja Pracy, Inspekcja Transportu Drogowego, Urząd Dozoru Technicznego oraz 34 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Rzeszowie.

Uczestnictwo w forum jest bezpłatne. Celem rezerwacji miejsc prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegółowy program dostępny jest na stronie internetowej: https://www.zus.pl/o-zus/kalendarium/-/event/1/podkarpackie-forum-bezpieczenstwa-bhp-/2811632